Egységár: 21 670 Ft/l
Bruttó ár
- Házhozszállítás 1-5 munkanap
- 1097 Budapest
Táblás köz 6-8. Raktáron
A kép illusztráció, a termék eltérő lehet.
Prémium minőségű olasz törkölypárlat, amely kizárólag Chardonnay szőlőből készült a legnagyobb ínyenceknek.
Származási ország: Olaszország
Egységár: 21 670 Ft/l
Bruttó ár
A Sibona Grappa Monovitigno Chardonnay képes megmutatni az olasz törkölypárlatok legmagasabb szintjét, hiszen ez a különleges szőlőpárlat annyira eredeti és annyira temperamentumos, hogy minden grappa-rajongó ízlését kiszolgálja.
Az ital kizárólag Chardonnay szőlőből készült, ami nagyon gazdag karakterességet és eleganciát biztosít az ital számára, miközben közvetett formában tudja prezentálni az olasz borkultúra kifinomult jellegét.
Egészen egyedülálló ízélmény, amit magas alkoholtartalma ellenére nagyon lágy és kellemesen gyümölcsös ízvilág jellemez, amelyben mindent maga alá temet a stílus és az elegancia, valamint a szőlő sajátos aromavilága.
A Sibona Grappa tökéletes választás lehet abban az esetben, ha a magyar pálinka helyett egy minőségi külföldi párlatot kóstolgatnánk, ami jó döntés egy hosszú nap zárásaként vagy bármilyen eseményen, ahol színvonalas aperitif fogyasztása a cél.
Válogasson további díszdobozos termékeinkből!